10 Aralık 2008 Çarşamba

Muro Filmi Fragmanı İzle online muro sinema çekimi izle full izle indirmeden muro sinema çekimi izle

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde Milyonların Sevgisi Kazanan Muro İle Yeni Bir Film İşte!!|

read more...

Hadise Eurovision İçin 3 Şarkının Demosunu Hazırladı

Eurovision‘da Türkiye‘yi temsil edecek olan Hadise, TRT‘ye sunulacak 3 parçanın demo kayıtlarını tamamladı. Hadise şarkıları kimlerden aldığını da açıkladı.

Beyoğlu Richmond Otel’de basın toplantısı düzenleyen Hadise, Belçika’dan yeni döndüğünü ifade ederek, orada 3 şarkıyı hazırlamak için çok çalıştıklarını, çok kısa bir sürede 3 demoyu tamamladıklarını söyledi.

ÜÇÜNÜ DE TRT’YE SUNACAĞIZ

Parçaların Erdem Kınay, Volga Tamöz, Ozan Çolakoğlu, Fergan Mirkelam, Sinan Akçil ve Cenk Durmazel tarafından kendisine verilen besteler arasından seçildiğini anlatan Hadise, seçtikleri 3 parçanın bestecilerinin kim olduğunu açıklamadı. Hadise, ”3 parçamız hazır. İsimlerini söylemiyorum. Çok mutluyum, 3 tanesini sunmalıyız TRT’ye” dedi.

Şarkılardan birinde Türk müziği motifleri olduğunu belirten Hadise, bu yüzden çok duygulandığını ifade etti.

ÜÇ ŞARKI DA İNGİLİZCE VE HAREKETLİ

Hadise, bir soru üzerine, şarkıların 3′ünün de İngilizce ve hareketli parçalar olduğunu kaydederek, parçanın İngilizce olmasını istediğini, çünkü İngilizce parçayı herkesin anlayabileceğini kaydetti. Hadise, şarkı sözlerini Belçikalı bir müzisyenle 3 gün önce yazdıklarını ve 2 gün önce de kaydettiklerini söyledi.

CEBİMİZE BİR KURUŞ GİRMİYOR

Son zamanlarda Eurovision için çalışmalara ayrılan bütçeyle ilgili çeşitli haberlerin gündeme geldiğini hatırlatan Hadise, bütçeyle ilgili soruların TRT’ye sorulması gerektiğini belirtti. Hadise, ”O paradan bizim cebimize bir kuruş girmiyor. Ben Türkiye’yi para için temsil etmiyorum” dedi.

Hadise, Eurovision’a, bundan önceki yarışmalarla ilgili kitaplar okuyarak, performansları izleyerek hazırlandığını söyledi.

Bir hayranının, ”yarışmada Ermenistan ile Türkiye arasında çekişme olacağına” ilişkin değerlendirmesi üzerine de Hadise, amacının orada Türkiye’yi en güzel şekilde temsil etmek olduğunu belirtti. Sanatçı, siyasi konuların olabileceğini, ama kendisinin bu konulara girmek istemediğini ifade etti.

Hadise, şarkıların İngilizce sözlerini kendisinin yazmak istediğini, daha önce albümüne koyduğu İngilizce şarkıları da kendisinin yazdığını anlattı.

”Avrupa’da tanınan bir sanatçı olarak dinleyici kitlenizden oy bekliyor musunuz?” şeklindeki soru üzerine de Hadise, ”(Başarılı bir sanatçı olabilirsin, Eurovision’da herkes sıfırdan başlıyor) diyorlar. Orada yepyeni bir şarkı, yepyeni bir sahne ve yepyeni bir seyirciyle kendini ispatlaman gerekiyor. Ben de öyle yapacağım. Eurovision’a herkes katılamıyor, tadını çıkarmak istiyorum” diye konuştu.

BİRİNCİ OLURSAK PARTİ VERECEĞİM

Hadise, yarışmada birincilik iddiası olup olmadığına ilişkin soruya da ”Ben hiç o kadar iddialı konuşmadım. Eurovision’da da ‘birinci olacağız’ demiyorum. Hem ben, hem de ülke hayal kırıklığı yaşar. Tabii ki ben de isterim. İnşallah birinci olursak, İstanbul’da çok büyük bir parti vereceğim” yanıtını verdi.

EUROVISION, HEDEFLERİMDEN BİRİ

Eurovision’un hedeflerinden biri olduğunu ifade eden Hadise, dünya çapında Türkiye’yi temsil eden çok az sanatçı olduğunu, kendisinin de onlardan biri olmak istediğini dile getirdi.

Hadise, yaşadığı Belçika’dan kaç puan beklediğiyle ilgili olarak da, ”Belçika’dan 12 puan bekliyorum, olmazsa geri dönmüyorum. Ben sadece Türkiye için değil, Belçikalılar için de yarışıyorum” dedi.

Yarışmada ”komşuculuk” yapılarak puan verildiğinin ifade edilmesi üzerine de Hadise, bunun kendisini ürkütmediğini, ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Hadise, ”Şarkı iyiyse insanlar sizi seçer diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Hadise, Sertab Erener’in kendisini desteklediğinin hatırlatılması üzerine, Erener’den bunları duymanın çok güzel olduğunu belirtti. Hadise, Sertab Erener’in Eurovision performansının mükemmel olduğunu ve bu desteğinin kendisini gururlandırdığını söyledi.

30 - 31 ARALIK’TA KAMUOYUNA AÇIKLANACAK

Hadise’nin hazırladığı 3 parça, 20-25 Aralık tarihleri arasında TRT’ye sunulacak. Bu şarkılar arasından Eurovision yarışmasına katılacak parça 30-31 Aralıkta kamuoyuna açıklanacak.

read more...

Grup Vitamin - Arabesk online dinle ve izle

Grup Vitamin - Arabesk online dinle ve izle…

read more...

ergenekon dizisi başlıyor...

Atv’de gösterime girecek olan ergenekon dizisinde önemli oyuncular yer alıyor…

Son ayların bir numaralı gündem maddesi olan Ergenekon davası, şimdi de bir televizyon dizisine konu oluyor

Cem Akyoldaş’ın yöneteceği “Teşkilat” isimli dizinin senaryosu, 12 Haziran 2007’de Ümraniye’de ele geçirilen bombalar sonucu ortaya çıkan Ergenekon örgütünden esinlenilerek yazılıyor. Çekimleri mart ayında başlayacak olan dizide, Şafak Sezer ve Fadik Sevin Atasoy gibi isimler rol alacak. Diziyi Rumeli Film, hayata geçirecek.

read more...

Melekler Korusun FRAGMAN

Özgürlüğün bir bedeli vardır.

Bir anne ile gençlik çağındaki kızının yaşadığı çatışmaları sürükleyici bir dille anlatan
Melekler Korusun“, tüm ailelerin ve gençlerin ilgisini çekecek.
FRAGMAN

read more...
Related Posts with Thumbnails

Zirve100 Toplist
site ekle Music Art Blogs - BlogCatalog Blog Directory