19 Nisan 2009 Pazar

DUDAKTAN KALBE - 69. BÖLÜM FRAGMANI

İşte ilgiyle izlenen dizinin yeni bölüm fragmanı...

Bölüm özeti / Yaşadığı umutsuz durumundan kurtulmak isteyen Cemil, yaşananların acısını kendinden çıkarmaya kalkar. Lamia ve Saib Bey, duruma müdahale etmek isterken büyük bir trajedinin içine doğru sürüklenirler. Kenan, her ne koşulda olursa olsun, Lamia’nın Cemil’in yakınında olmasına katlanamamaktadır. Cavidan, bu durumu da kendi lehine kullanmaya başlar.

Öte yandan Cemil’i ölümün eşiğine kadar getiren silahın ardındaki sır perdesi bu olay sayesinde aralanır ve bu uğursuz silah sonunda gerçek sahibinin eline geçer. Aynı saatlerde, Lamia’nın hapishane günlerinden gelen bir tehlike de Lamia’nın evine sızmıştır. Geçmişten kalan hesaplar yeniden su yüzüne çıkar. Üst üste gelen felaketlerden sonra ciddi bir önlem almak isteyen Saib Bey, Cemil’i tedavi için Avrupa’ya götürmeye karar verir ve Cemil’i ikna etmek için harekete geçer. Lamia’ya duyduğu karşılıksız aşkla her geçen gün daha çok acı çeken Cemil, Kenan’ın karşısına çıkar.. İki rakip ilk kez kozlarını açık oynarken, Cemil’in şaşırtıcı kararı herkes için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.


Yapım: AY YAPIM

Yapımcı: Kerem Çatay

Senaryo: Ece Yörenç – Melek Gençoğlu

Yönetmen: Andaç Haznedaroğlu

Dudaktan Kalbe dizisi oyuncuları : Burak Hakkı - Kenan, Aslı Tandoğan – Lamia, Köksal Engür – Saib Paşa, Yiğit Özşener- Cemil, Sevgi Onat – Melek Hn., Ayten Soykök – Enise, Levent Güner – Şükrü, Salahsun Hekimoğlu – Vefik, İsmail Düvenci – Münir, Rafi Emeksiz – Kayha, İlyas Ayşen Barutçu – Macide, İmer Özgün – Gülay, Oktay Oy – Veysel, Sahra Barın – Semih, Tuncay Akça – Ahçı, Özge Özder – Cavidan, Gözde Kansu – Nimet.

Dudaktan Kalbe dizi müzikleri


Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

0 yorum: on "DUDAKTAN KALBE - 69. BÖLÜM FRAGMANI"

Yorum Gönder

YORUM YAPIN

Related Posts with Thumbnails

Zirve100 Toplist
site ekle Music Art Blogs - BlogCatalog Blog Directory